Veda Mektubu 15.Bölüm Fragmanı – Dizi Fragman izle

0 17


Veda Mektubu 15.Bölüm Fragmanı hd kalitede sitemizde yayınlanmıştır. KANAL D ekranlarında büyük heyecanla izlenen Veda Mektubu dizisinin yeni bölümü 12 haziran pazartesi akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.

Başrollerinde Nurgül Yeşilçay, Selim Bayraktar ve Rabia Soytürk gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Veda Mektubu bu hafta yayınlanacak mı?

Veda Mektubu 15.Bölüm Fragmanı

Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

YENİ BÖLÜM ÖZETİ

Mehmet’in tutuklanmasıyla tüm aile adliyeye gelir. Mehmet’i kurtarmak için ellerinden geleni yaparlar. Alanur, Aslı’nın aklına bir kurt düşürür; ya evden biriyse tüm bunları yapan? Şimdi Aslı’nın aklı hem Mehmet’te hem de aile içindeki haini bulmaktadır… Yaşananların üzerine Aslı, tüm hıncını Hatice’ye yöneltir ama Aslı, haklıyken haksız duruma düşer. Aslı’nın yapması gereken tek bir şey vardır; kendini göstermek. Şimdi, yeni bir Aslı, Karlı ailesiyle aynı çatı altındadır. Bu durum Aslı ve Mehmet’i daha da yakınlaştırsa da aile içinde kırılmalara sebep olur. Bu çatı yeni Aslı’yı kaldırabilecek midir? Yoksa Karlı ailesinin yıkımına mı sebep olacaktır?

Veda Mektubu Dizi Konusu

Most Yapım tarafından Kanal D ekranları için hazırlanan dizinin yönetmen koltuğunda Deniz Çelebi Dikilitaş otururken, senaryosu Deniz Akçay tarafından kaleme alınıyor. Bir anne ve kızlarının başından geçen olayları izleyeceğimiz dizide Nurgül Yeşilçay “Alanur” olarak karşımıza çıkarken, Selim Bayraktar Ziya karakterine, Rabia Soytürk ise Alanur’un kızı Aslı’ya hayat verecek. Dizi, yıllar önce bir mektup yüzünden ayrılan aşıkların çocukları üzerinden gelişecek hesaplaşmayı ekrana getirecek.Vaktinde yaşayamadıklarımız, ifade edemediklerimiz, korktuklarımız, kaçtıklarımız, cesaret edemediklerimiz, çocuklarımızın üzerinden hayatımıza girer ve en büyük sınavımız olur. Peki siz bu sınava hazır mısınız?Source link

Hinterlasse eine Antwort

Deine Email-Adresse wird nicht veröffentlicht.