Üç Kız Kardeş 53.Bölüm Sezon Finali Fragmanı

0 20


Üç Kız Kardeş 53.Bölüm Sezon Finali Fragmanı hd kalitede sitemizde yayınlanmıştır. KANAL D ekranlarında büyük heyecanla izlenen Üç Kız Kardeş dizisinin yeni bölümü 13 haziran salı akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.

Başrollerinde Reha Özcan, İclal Aydın ve Berker Güven gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Üç Kız Kardeş bu hafta yayınlanacak mı?

Üç Kız Kardeş 53.Bölüm Sezon Finali Fragmanı

Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

YENİ BÖLÜM ÖZETİ

Türkan, Kartal’a sorduğu sorudan beklediği cevabı alamaz. Ancak Kartal’ın, Türkan ve Somer’i de bir arada tutabileceği başka bir teklifi vardır. Dönüş geçmişiyle yüzleştikten sonra derin ve endişe veren bir sessizliğe bürünür. Derya’nın içiyse, Dönüş’e açıkladığı gerçekler nedeniyle rahat değildir. Diğer yandan Sevilay’ın varlığını yok sayarak kendi hayatıyla ilgilenmeye devam ederken, Mustafa’yla aralarındaki farklar daha da şu yüzüne çıkmaya başlar. Rüçhan, Kartal’la ilgili yaşadığı bir tereddütten sonra Türkan ve Somer’i bir an önce barıştırabilmek için bu sefer de Mine’yi koz olarak ileri sürer. Türkan’ın bebeğiyle ilgili yaşanan yeni bir gelişme, herkeste büyük şaşkınlık yaratır. Dönüş’ün büründüğü sessizliğin sonuysa, herkesin hayatını kökünden değiştirecek bir gelişmeyle gelecektir.

Üç Kız Kardeş Dizi Konusu

Aile ve kardeşlik bağlarını anlatan, samimi ve sıcak aile öyküsü ile izleyicinin büyük beğenesini kazanacak olan “Üç Kız Kardeş” yakında Kanal D’de… Üç Kız Kardeş dizisinde hikaye Türkan, Derya ve Dönüş isimli kız kardeşlerin başından geçen olaylar olacak. Bu üç karakteri canlandıracak kadın oyuncular da çok öne çıkacak. Bu isimlerden ikisi netleşti. Gazeteci Birsen Altuntaş hem Almila Ada hem de Özgü Kaya ile anlaşmalar yapıldığını duyurdu. Her ikisi de son dönemin öne çıkan genç kadın oyuncularından olan Almila Ada ve Özgü Kaya, gayet başarılı seçimler olarak dikkatleri çekti. Dizinin yönetmen koltuğunda Eda Teksöz otururken, senaryosunu ise Betül Yağsağan kaleme alıyor. Üç Kız Kardeş’in oyuncu kadrosunda; Reha Özcan, İclal Aydın, Berker Güven, Özgü Kaya, Almila Ada, Melisa Berberoğlu, Veda Yurtsever, Benian Dönmez, Nazlı Senem Ünal, Demircan Kaçel, Vural Şahanoğlu, Hakan Atalay gibi birbirinden başarılı isimler rol alıyor.Source link

Hinterlasse eine Antwort

Deine Email-Adresse wird nicht veröffentlicht.